Kiralık Gulet Göcek Marmaris Rotası,

Kiralık Gulet Göcek Marmaris

Rotalar Sayfamızda yazılı olan birinci gün, ikinci gün, üçüncü gün, gibi devam etmektedir,
Rotalar doğru şekilde anlatılıp, görsellikleri ile beraber kiralık guletler sayfamıza yansıtmıştır, buradan gidilecek koyları rahatlık ile seçebilirsiniz, ve sorup bilgi almak istediğiniz bir şey olur ise bize yazmakta tereddüt etmeyin.

1. Gün: (Kiralık Gulet Göcek Marmaris)

Göcek limanında hazırladığımız yatımız, seçkin personeli ile misafirleri yatımıza yerleştirir, kokteyl sırasında kaptanımız rota ve yat içerisindeki güvenliğiniz ve rahatınız için kuralları anlatır, çok da uzatmaz, zira her nereden geldiyseniz, denize hasretiniz belli. İlk mola yeriniz( boynuz bükü), her köşesi güzel, umulur ki en güzel köşesi sizin olsun. Bir anlık da olsa, zira bu cennet koylar onlarca yatın ziyaretini bekler. Geceleme (sarsala koyunda), bu renkler ve ışıklar sanki sizin için görünür ve hiç umursamaz dış dünyanın dertlerini, şen kahkahalar mutlu kadehler tokuşur geç saatlere kadar.

2. Gün: (Kiralık Gulet Göcek Marmaris)

Kahvaltı hazır, şımartın kendinizi, sabahın ılık saatleri, keyfini çıkarın. Kaptanınız tüm detayları sizin için düşünsün, vira çapa rotamız dış göbün. Deniz berrak, derinlik uygun, şnorkel için en uygun koylardan biri. Adanın, bir yatlık koyları ve kıyıya yakın ağaçları ile büyülüyor insanı, ama dahası var, bu güzelliklerin devamı ve emniyetli geceleme için sizi (ağa limanına). götürüyoruz. beş çayınız, aperatifler ve akşam yemeğiniz de burada. Ama karaya çıkmak isterseniz, yürüyüş parkuru mükemmel, yol sonundaki kilisede, koyların tepeden görünüşünü kaçırmayın yanınıza kameranızı alın.

3. Gün: (Kiralık Gulet Göcek Marmaris)

Evet, bu sabah erken seyre çıktınız, ama kaptanın tecrübesi bu. Deniz sakin iken size başka cennetler göstermek için rotayı zamanında geçmek gerek. Kahvaltı ekincikdeki (semizce koyunda), buradaki tavsiyemiz doğa harikası labirentleri yöresel kayıklar ile gezmeniz. Bu gezide (iz tuzu plajı), labirent kanalları, çamur kaplıcası, köyceğiz gölü ödülünüz olacak. Ama bunu istemezseniz, kaptanınız sizi öglen yemeği için ( kadırga koyuna) götürür, uzun seyirlerin mola yeri kadırga koyunu seveceksiniz, ama gecelemeye (kumlu büktesiniz) emniyetlidir, Kumkı bükün ışıklarına uzaktan bakın hareketli ama sessiz.

4. Gün: (Kiralık Gulet Göcek Marmaris)

Kahvaltı, (kumlu bükün) sakin koyunda, deniz sizi bekler. Sahildeki kumlarla kucaklaşın, kumlar ayaklarınızı okşasın, isterseniz sahilde koşun, kanınız hareketlensin, sabah sporunu böyle yapın. Kahvaltıda da ödüllendirsin sizi aşçınız bol çeşitlerle. Ama öğlen yemeği için (cennet adasındayız), beş çayına kadar buradayız, işte vira bismillah gece için (Marmaris’teyiz). Yatımız, yiyecek ve su ikmali yaparken, size Marmaris’in hareketli gecesini tavsiye ediyoruz. Kaptanınızın rehberliğine güvenin, size yardımcı olsun, eğlenmek için doğru yerlere yönlendirsin sizi. kiralık gulet göcek

5. Gün: (Kiralık Gulet Göcek Marmaris)

Gulet kiralama ile seyre erken başlıyoruz, kahvaltı ekincik koyunda, yüzme molası sonrası rotamız (dişibilmez koy), hemen burunun arkasında doğa harikası nasılda güzel bir koy halk dilinde buraya aşıklar koyu diyorlarmış, alın şnorkel, palet ve maskenizi doğru denize. Öğlen yemeği ve molası sonrasında, kuyruk burnu altındaki nefis koydayız. koyun kumsalı çok özel sanki birisi buraya gelip özel olarak plajı yapmış. ve akşam yemeğine, Aşçımızın Akdeniz mutfağının leziz yemekleri geceyi tamamlar ve deniz adamlarının ne şanslı olduğunu düşünürken, müziğin kışkırtan ritmi danslarla yakınlaştırır çiftleri birbirine.

6. Gün: (Kiralık Gulet Göcek Marmaris)

Sabahın ilk ışıklarını gece geç yatmanıza rağmen erken karşılarsınız, bu oksijeni bol cennet bölgede bırakın kendinizi denizin kollarına, orada denizle oynaşırken uyanın, eh yüzmek de sabah sporu, yüzülecek daha temiz yer mi bulunur? Kahvaltıda kızarmış ekmek ve sucuk kokuları, unutun diyeti, hani felekten bir gün çalmak varya! Sonrasında (domuz adası) panço koyundayız. Metrelerce derinlikten çakılları saydıran bu berrak koy bırakılacak gibi değil, ama geceleme (binlik koyunda). Yürüyüş parkuru, su sporları yada maske ile dalış için tam yeri. Aşçımızın muhteşem aperatifleri ve soğuk rakılar, size gün batımında başka bir yerde görmediğiniz kadar lezzetli gelebilir.

7. Gün: (Kiralık Gulet Göcek Marmaris)

Sabahın ılık ve durgun denizi öyle çekicidir ki, denizdeki saatlerin nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Suyun uygun sıcaklığından, hele son günlerde artık denizle bütün olmak varya, kısalır zaman denizde, ama gün hala cömert. Bu Cleopatra’ya yakıştırılan (hamam koyda), bir de hamam denen harabeler var, bu yalnız koyda kraliçe ne yapacaksa hamamı. Ama koyun her uğrayanına da kendini soylu gibi hissettirmesinede ne demeli? Öğlen yemeği aşçımızın maharetli elleriyle rengarenk ve lezzetler harika. Öğlen sonrası çıkan rüzgar rotamız (yassıcalar), kaptanları hareketlendirir, vira bismillah, yelkenler fora, makine stop, işte sessizlik. Yatınızın suları yaran şırıltısı ve rüzgarın fısıltısı, personel tecrübeli, büyülendiğinizin farkında. Aperatifler hazır, beş çayı sizi bekliyor, güneşi yolcu ederken akla gelen;

Yüzümde pırıl pırıl sevinç gördüğün gün,
Nice konakları yıkılmıştır gönlümün
Dalgıçsan dal, gözlerimin denizine bak,
Dibinde mahsun bir deniz kızı görürsün.

Geceleme yassıcalarda. Haydi! Maske, şnorkel, palet. Berrak deniz sizi bekliyor.

8. Gün: (Kiralık Gulet Göcek Marmaris)

Kahvaltı erken olmalı, yol uzun, sevdiklere yolculuk var bedenler dingin, bedenler bronz ve sıhhatli. Eh bir de geride bir haftadır size dost olup, denizde yaşamayı öğreten deniz adamları var. Bırakmak zorunda olduğumuz, tabii zor olacak ayrılık her iki tarafa da. Zarflarınızı hazırlayın! Gelenektir sizi ağırlayan, kollayan personele. Onlar da bulsunlar ardıklarını, bağlansınlar, denize boşa gezmiş olmasınlar, sonbaharda düğünleri olabilir yada denizi meslek seçip kalsınlar, yoksa her sene ayrı personel yetiştirmek zor. Saat 10:00 ayrılık vakti. Valizleriniz denizciler tarafından araca yerleştirilir, haydi Allah selamet versin seneye görüşmek üzere.