Kiralık Motoryatlar

Kiralık Motoryatlar

Gıpta ile baktığımız motor yatlar sahip olma zorunluluğu olmadan tatil yapmak günümüzde artık hayal değil. Milyon dolarlara mal olan bu pahalı güzellere kiralık motoryat isteyenlerin talepleri doğrultusunda cevap verebiliyoruz.
Artık ticari motor yat sahiplerin yatlarını kullanmadıkları zamanı kiraya vererek, yatların yıllık bakım masraflarından bir kısmını bu şekilde karşılıyorlar. Biz firma olarak bu türden yatları bularak sahipleri ile görüşüyor yatın özelliklerini ve boş zamanlarını tespit ederek bunları lüks tatil isteyen ve özel misafirleri olanlara veya bazen iş görüşmeleri için bazen de lüks tatil yapmak isteyen misafirlerimize kiralıyoruz.

Motoryat Portföyü

Her boyda ve kapasitede pek çok yatı portföyümüze ekleyerek Türkiye de çokta geçmişi olmayan motoryatlar işini ciddi olarak yapan nadir firmalardan biriyiz. İşin ciddiyetine uygun olarak yaptıklarımızı zaten sayfamızda görmeniz mümkün. İşin bütününü sadece kiralık motoryatlar olarak görmüyoruz kiraladığımız yatları ve bizden motoryat kiralayanları tamamı ile organize ederek haftalık turlarda karadan lojistik olarak destekliyoruz.