Satılık Guletler

Satılık Guletler

Satılık GuletAhşap yat işçiliğinde şüphesiz ön sıralarda bulunan ülkemiz geleneksel olarak imal edilen guletler ile en bilinen ülkelerdendir. Eski bilinen inşa teknikleri ile yeni teknolojik malzeme kullanımlarını birleştirerek imal edilen bu yatlar amaca uygun ve el yapımı işçilikleri ile göz doldurmaktalar. Dengeli görünümleri geniş iç hacimleri ve klasik görünümleri daima dikkat çekmektedir. Ayrıca maliyetlerinin diğer ülkelere göre daha düşük olmaları sebebi ile tüm dünyada iyi bir yer edinmelerini sağlamıştır. Büyük makine gerektirmeyen ve takdir edilen makinalar ile süratli ve oldukça dengeli olan bu yatlar, Türk yatçılığının gurur kaynağıdır. Yöresel olarak isim değiştiren bu yatlar çoğunlukla gulet olarak adlandırılmakla birlikte bazen kayık bazen tekne olarak da adlandırılıyor. Genellikle ahşap lamine sistemi ile kurulduğu gibi bazen sac kullanılarak imal edilebiliyor.

             Guletler Hakkında

Web sayfamızda satılık guletler iç ve dış resimleri ve teknik özellikleri boyutları, kabin durumları ve fiyatlarını bulacaksınız. Daha fazla detay ve benzeri gulet karşılaştırılması için bizi aradığınızda sormak istediklerinize cevap verecek görevlilerimiz sizinle birlikte seçiminize yardımcı olacaktır. Merak ettiklerinizi sorarken operatörümüz de bilmeniz gerekenleri anlatacak ve gulet alımında nelere dikkat etmeniz gerektiğini de göreceksiniz.

Satılık guletler liste seçeneklerinizin netleşmesine yardım ederken son kararınızın size neye mal olacağını ve almak istediğiniz yatın masraflarının ne olacağı konusunda ekspertizimizle son kontrollerden sonra kararınızın netleşmesinde yardımcı olmak amacımızdır. Guletler konusunda çalışan kadromuz yıllarca gulet imalatında bulunduğumuzdan dolayı teknik konularda sizleri cevaplamakta sorun yaşamayız sadece gulet bakmaya giderken mutlaka ve mutlaka yanınıza guletlerden anlayan tecrübeli bir denizciyi almayı unutmayın şimdiden hayırlı olsun.

Satılık Guletler Satılık Guletler