Kiralık Yelkenli

Kiralık Yelkenli

Kiralık YelkenlilerDenizde olmanın, öğrenmenin, ve en ekonomik şekli ile eğlenmenin en kolay yolu tekne gezileridir. Yelkenli tekneler hem hafif olmaları hem kolay abranacak olmaları ve daha çok yelkene müsait yapılarıyla denizle tanışmak için idealdirler. çoğunluğu Marmaris bölgesinde bulunan kiralık yelkenli yatlar küçük makineleri ile az yakıt harcadıkları gibi birkaç günlük denemeden sonra kolay kullanılır olmaları yelkene yatkınlıkları ve hiçte azımsanmayacak yatak kapasitesi ile yat gezisi için özellikle spor gurupları yada maceracılar hatta yalnız çiftlere tavsiye edilebilir.

Yelkenli tekne gezilerindeki tek sorun, ya mutfak işlerinden anlamanız yada her akşam koylarda ki lokantalarda ve marinalarda yemek zorunluluğu, tabii yelken sırasında acıkanlar için tek lüks soğuk bira ve sandviçler olacaktır. Tatilde bu lükse şikayet etmeyenler için kiralık yelkenli kuvvetle tavsiye ediyoruz. Eğer satılık yelkenli yat arıyor ve ikinci el bir yelkenli ile başlamak istiyorsanız. Hiç çekinmeden bizi arayın!

Yelkenlinin Doğası

Eğer denize açılmak, doğa ile baş başa yelken yapmak ve yelken seyrini ciddi olarak öğrenmek isterseniz bunun en kolay yolu kiralık yelkenli yatlar ile limitlerinizi zorlayarak denemek ve size tecrübesi ile yardımcı olacak bir kaptandan işin inceliklerini öğrenmektir. Yelkenli yatlar ile yelken seyri öğrenmek için bu yöntem en kolay ve en akıllı yoldur. Ama mutlaka tecrübeli birinin yanınızda olmasında yelken derslerinde büyük yarar var. Ancak buna zamanınız yoksa hem aileniz yada dostlarınızda beraber tatil yapar hem de yelken öğrenirim derseniz o zaman yelken seyri yapabilen personelli guletlerimizden birini tavsiye ediyoruz.

Yelkenli Donanımı

Motor ve tam donanımlı yelken arması ile donatılmış lüks guletler ağır olmaları dolayısıyla ve sualtı dizaynları yüzünden rüzgârı pruvaya yakın alamazlar ve sadece apaz yada pupa dediğimiz bordaya ve kıça yakın rüzgârlarda iyi süratle seyir yapabilirler. Guletler, maksimum konfor ve güvenlik için donatıldıklarından, sportif amaçlı yelkenli tekneler kadar yelken yapamazlar ama güvertede gönül rahatlığıyla yürüyebilir aynı zamanda makine sesi olmadan huzur dolu bir yolculuk yapabilirsiniz. Son derece rahat ve güvenle yelken seyri yapabileceğiniz mavi yolculuk tekneleridir. En doğru yelkenli yat ve kaliteli personeli olan kiralık yelkenli yatlar ile mutlu bir tatil geçirmenizi dileriz. Eğer satılık yelkenli yat arıyor ve ikinci el bir yelkenli ile başlamak istiyorsanız. Hiç çekinmeden bizi arayın!

Kiralık Yelkenli Kiralık Yelkenli