Satılık Motoryatlar

Satılık Motoryatlar

Satılık MotoryatlarSon yıllardaki dünyanın basına bela olan ekonomik kriz sebebi ile başlayan çıkmaz, pek çok yat sahibine sevdikleri yatlarından ayrılma zorunluluğu getirmiştir. Dolayısıyla sayısız satılık motoryatlar dünya pazarına çıkarak alıcı bekler olmuştur. Son zamanlardaki bu hareketli pazar deniz meraklılarına yarıdan düşük fiyatlarla satılık motoryatlar sunmaktadır. Fırsatı değerlendirmek isteyen deniz severler için motoryat satın almanın tam zamanı!

Bilgi ve tecrübesine güvenilir personeli ile hizmet veren firmamız dünyanın her yerindeki satılık olan motoryatlar portföyüne zamanında sahip olarak yatların son durumları hakkında bilgi edinebilmektedir. Satılık motoryat almak isteyenlerin tecrübeli yat kaptanlarımız ile görüşmeleri ve hangi ihtiyaca göre yat seçmeleri konusunda fikir edinmeleri yat meraklılarının menfaatinedir.

  İkinci El Motoryatlar

Ülkemiz, ikinci el motoryatlar satıcısı olarak dünyada ciddi bir potansiyele sahip. Ferretti, Princess, Azimut ve diğer marka teknelerin ikinci el olarak rahatlıkla bulabilirsiniz. Yerli yapım fiber motor yatlarımız kalite olarak bilinmiş birçok markadan daha kaliteli ve dayanıklı üretilerek iç ve diş pazarda fiyat aralıkları yüzünden ciddi bir satış rekabeti yaratmaktadırlar.

***Bilgilendirmelerimiz ise bir ücret karşılığında değildir.***

Yat Satın Almak Yat Satın Almak