Satılık Motoryatlar

son yıllardaki dünyanın basına bela olan ekonomik kriz sebebi ile baslayan cıkmaz, pek çok yat sahibine  sevdikleri yatlarından ayrılma zorunluluğu getirmiştir. bu sebeple sayısız satılık motoryatlar dunya pazarına cıkarak alıcı bekler olmuştur,  son zamanlardaki bu hareketli pazar deniz meraklılarına yarıdan düşük fiyatlarla satılık motoryatlar sunmaktadır bu fırsatı değerlendirmek isteyen denizseverler için bu zaman doğru zaman olabilir.

Bu konuda bilgi ve tecrübesine güvenilir personeli ile hizmet veren firmamız dünyanın her yerindeki satılık motoryatlar portföyüne zamanında sahip olarak yatların son durumları hakkında bilgi edinebilmektedir.

satılık motoryat almak isteyenlerın tecrübeli yat kaptanlarımız ile görüşmeleri ve hangi ihtiyaca göre yat seçmeleri konusunda fikir edinmeleri yat meraklılarının menfaatinedir ve konudaki bilgilendirmelerimiz ise bir ücret karşılığında değildir.

Satılık Motoryatlar

Ülkemiz ikinci el satılık motor yatların satıcısı  olarak dünyada ciddi bir potansiyele sahip. artık Ferretti, Prıncess, Azimut  ve diğer marka teknelerin hem  ikinci el olarak rahatlıkla bulabilirsiniz, yerli yapım fiber motor yatlarımız kalite olarak bilinmiş birçok markadan daha kaliteli ve dayanıklı üretilerek iç ve diş pazarda fiyat aralıkları yüzünden ciddi bir satış rekabeti yaratmaktadırlar.