Satılık Motoryatlar

Son yıllardaki dünyanın basına bela olan ekonomik kriz sebebi ile baslayan çıkmaz, pek çok yat sahibine sevdikleri yatlarından ayrılma zorunluluğu getirmiştir. bu sebeple sayısız satılık motoryatlar dunya pazarına çıkarak alıcı bekler olmuştur, Son zamanlardaki bu hareketli pazar deniz meraklılarına yarıdan düşük fiyatlarla satılık motoryatlar sunmaktadır bu fırsatı değerlendirmek isteyen deniz severler için bu zaman satılık motoryatlar için satınalma doğru zaman olabilir.

Bu konuda bilgi ve tecrübesine güvenilir personeli ile hizmet veren firmamız dünyanın her yerindeki satılık motoryatlar portföyüne zamanında sahip olarak yatların son durumları hakkında bilgi edinebilmektedir. satılık motoryat almak isteyenlerın tecrübeli yat kaptanlarımız ile görüşmeleri ve hangi ihtiyaca göre yat seçmeleri konusunda fikir edinmeleri yat meraklılarının menfaatinedir ve konudaki bilgilendirmelerimiz ise bir ücret karşılığında değildir.

Satılık Motoryatlar

Ülkemiz ikinci el satılık motoryatlar satıcısı olarak dünyada ciddi bir potansiyele sahip. artık Ferretti, Prıncess, Azimut ve diğer marka teknelerin hem ikinci el olarak rahatlıkla bulabilirsiniz, yerli yapım fiber motor yatlarımız kalite olarak bilinmiş birçok markadan daha kaliteli ve dayanıklı üretilerek iç ve diş pazarda fiyat aralıkları yüzünden ciddi bir satış rekabeti yaratmaktadırlar.